Όπως κάθε χρόνο, έτσι και φέτος πραγματοποιήθηκαν εξετάσεις επιπέδου KRAV MAGA για τους μαθητές της σχολής μας. Πολλά συγχαρητήρια σε όλους για την απόδοσή σας! You Might Also Like ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ 2017 20 Μαρτίου, 2017 TUI SERVISE DELIVERY TEAM CHANIA 29 Ιουλίου, 2017 Με επιτυχία οι πρώτες εξετάσεις στα Χανιά 1 Δεκεμβρίου, 2013 Read more articles Previous PostΠροηγούμενο άρθρο Next PostΣεμινάριο Γυναικείας Αυτοάμυνας